Vi er SKANDINAVIAS
LEDENDE TAVLEPRODUSENT

Søker du en av medarbeiderne våre, finner du telefonnummer og e-postadresser til et utvalg under her. Du kan også ringe sentralbordet som setter deg i kontakt med riktig person.​ Velkommen til å ta kontakt.

Vakttelefon
990 990 02

Velkommen til oss

Vi har en organisasjon som er kjent for stor know-how innen produksjon av driftssikre løsninger av høy kvalitet,

Vi har døgnbemannet vakttelefon for akutte hendelser. Vi vet at de fleste produktene vi leverer er kritiske og Elcor kan kontaktes døgnet rundt. Vi er her for deg! Ring 990 990 02

Her finner du oss

Stavanger
Hokksund
Skarnes
Oslo

Stavanger

Forretningsutvikling

André Knutsen

Forretningsutvikling
andre.knutsen@elcor.no

+47 900 90 601

Ole Bjørn Hestnes
Forretningsutvikling
ole.bjorn.hestnes@elcor.no

+47 990 990 02


Administrasjon

Åge Westbø
Styreformann
age.westbo@elcor.no
+47 908 31 027

Hilde F. Tønnessen
Personal/HMSK Leder 
hilde.tonnessen@elcor.no
+47 924 47 394

Olve Alexander Ellingsen
Økonomisjef / CFO
olve.ellingsen@elcor.no
+47 905 73 914

Knut Husebø
Daglig leder
knut.husebo@elcor.no
+47 913 29 600

Ola Andre Auestad
IT-Sjef
ola.andre.auestad@elcor.no

+47 907 60 884

Arvid Kvassheim
ERP Ansvarlig
arvid.kvassheim@elcor.no
+47 930 15 087


Tilbud / salg

Kåre Syre
Leder tilbud
kare.syre@elcor.no
+47 472 75 880

Atle Smedegård
Salgsingeniør
atle.smedegard@elcor.no
+47 901 95 348

Bertil Hammer

Salgsingeniør

bertil.hammer@elcor.no
+47 900 39 262


Prosjekt

Morten Bergan
Leder Prosjektavdeling
morten.bergan@elcor.no

+47 415 36 194

Arild Nordhus

Prosjektingeniør
arild.nordhus@elcor.no

+47 905 64 855

Felipe Lima Periera
Prosjektingeniør
felipe.lima.pereira@elcor.no
+47 465 36 701

Jan Olav Risvold

Prosjektingeniør
jan.olav.risvold@elcor.no

+47 469 34 960

Jone Lund

Prosjektingeniør
jone.lund@elcor.no

+47 932 25 537

Julius Penkaitis

Prosjektingeniør
julius.penkaitis@elcor.no

+47 459 06 917

Jørgen Arnø
Prosjektingeniør
jorgen.arno@elcor.no
+47 971 50 001

Roy Vestersjø
Teknisk leder EX
roy.vestersjo@elcor.no
+47 948 00 358

Marianne Hammer
Prosjektingeniør
marianne.hammer@elcor.no
+47 459 06 914

Marius Voll
Prosjektingeniør
marius.voll@elcor.no
+47 928 14 500

Sverre Honerud
Prosjektingeniør
sverre.honerud@elcor.no
+47 911 81 174

Thomas Nygård
Prosjektingeniør
thomas.nygard@elcor.no
+47 992 36 952

Amir Sadati
Prosjektingeniør
amir.sadati@elcor.no
+47 459 06 918

Kastytis Juskus
Prosjektingeniør
kastytis.juskus@elcor.no
+47 929 70 408

Ronny Vassøy-Breiland
Prosjektingeniør og Ex ansvarlig
ronny.vassoy-breiland@elcor.no
+47 957 84 042

Ola Andre Auestad
Prosjektingeniør
ola.andre.auestad@elcor.no

+47 907 60 884

Oscar Emil Stenheim
Prosjektingeniør
oscar.stenheim@elcor.no,
+47 415 36 192


Automasjon

Øystein Aasheim
Leder automasjon
oystein.aasheim@elcor.no
+47 960 15 590


Service

Marius Ritland
Service leder/ Nemko sertifisert termografør
marius.ritland@elcor.no
+47 913 42 272

Mathias Grønsdal
Servicemontør
mathias.gronsdal@elcor.no
+47 952 45 520


Produksjon

Kent Arild Miljeteig
Leder testavdeling
kent.arild.miljeteig@elcor.no
+47 459 06 624

Bernt Høyland
Avdelingsleder mekanisk
bernt.hoyland@elcor.no
+47 990 90 549

Sindre Hagen
Arbeidsleder avd.21
sindre.hagen@elcor.no
+47 472 88 858

Admir Karaga
Arbeidsleder avd 22
admir.karaga@elcor.no
+47 988 11 692

Ruben Solsbak
Arbeidsleder avd 23
ruben.solsbak@elcor.no
+47 419 23 232

Eirik Egebakken
Arbeidsleder avd.25
eirik.egebakken@elcor.no
+47 473 07 042

Atle Bø

Driftsleder
atle.bo@elcor.no

+47 907 26 908


Innkjøp / lager

Knut Oddvar Sivertsen
Innkjøp
knut.oddvar.sivertsen@elcor.no
+47 915 47 510

Tone Bjørnøy
Innkjøp
tone.bjornoy@elcor.no
+47 459 06 932

Lars Erik Opstad
Lager og Logistikkansvarlig
lars.erik.opstad@elcor.no
+47 932 17 782

Thor-Erik Østebø

Innkjøp og Lagerleder
thor-erik.ostebo@elcor.no

+47 915 47 515


Gravering

Olaug Reve
Arbeidsleder gravering
olaug.reve@elcor.no
+47 459 06 920

Liu Tran
Gravør
gravering@elcor.no
+47 459 06 920

Hokksund

Forretningsutvikling

Jarle Kopperud
Regionssjef/Salg Øst
jarle.kopperud@elcor.no
+47 905 36 137

Dag Christiansen
Salgsingeniør
dag.christiansen@elcor.no
+47 926 92 422


Prosjekt

Kenneth Skaug Hansen
Prosjektingeniør
kenneth.hansen@elcor.no
+47 94 16 24 39

Børre Østenengen
Avdelingsleder
borre.ostenengen@elcor.no
+47 990 90 862

Tommy Svendsrud
Prosjektingeniør
tommy.svendsrud@elcor.no
+47 48 34 27 20

Joacim Kristiansen
Prosjektingeniør
joacim.kristiansen@elcor.no
+47 454 33 348

Jan Koscielecki
Prosjektingeniør
jan.koscielecki@elcor.no
+47 46 39 92 35

Alexander Svoren
Prosjektingeniør
alexander.svoren@elcor.no
+47 95 19 66 13

Olaf Andreas Myhre
Prosjektingeniør
olaf.andreas.myhre@elcor.no
+47 95 88 24 90

Stian Bjørkhaug
Prosjektingeniør
stian.bjorkhaug@elcor.no
+47 45 41 09 49

Bjørn Ove Vad Olderkjær
Prosjekt trainee
bjorn.ove.vad@elcor.no
+47 95 10 47 71


Service

Geir Andresen
Serviceleder
geir.andresen@elcor.no
+47 91 56 72 54


Produksjon

Ronny Amundsen Teig
Verksted leder
ronny.amundsen@elcor.no
+47 959 91 715

Linas Svinkunas
Arbeidsleder avd. 31
linas.svinkunas@elcor.no
+47 998 54 650

Vetle Sæveraas
Arbeidsleder avd. 32
vetle.saeveraas@elcor.no
+47 466 21 536

Christoffer Skoglund
Arbeidsleder avd. 33
christoffer.skoglund@elcor.no
+47 94 19 65 61


Innkjøp / lager

Vegar Østenengen
Lagersjef
vegar.ostenengen@elcor.no
+47 92 05 21 99

Kontakt lager:
lager30@elcor.no


Gravering

Eva Skinstad
Gravering
gravering.mjondalen@elcor.no
+47 951 41 912


Skarnes

Forretningsutvikling

Jarle Kopperud
Regionsjef Øst
jarle.kopperud@elcor.no
+47 905 36 137

Dag Christiansen
Salgsingeniør
dag.christiansen@elcor.no
+47 926 92 422


Prosjekt

Jonas Sutterud Sagen
Avdelingsleder
jonas.sagen@elcor.no
+47 922 90 234

Aasmund Bråthen
Prosjektingeniør
aasmund.brathen@elcor.no
+47 950 66 013

Asbjørn Saugnes
Prosjektingeniør
asbjorn.saugnes@elcor.no
+47 976 80 650

Vegard Brodal
Prosjektingeniør
vegard.brodal@elcor.no
+47 989 05 917


Service

Tom Fladberg
Servicemontør
tom.fladberg@elcor.no
+47 41 90 34 35


Produksjon

Stian Berg
Arbeidsleder
stian.berg@elcor.no
+47 90 61 19 57


Oslo

Forretningsutvikling

Jarle Kopperud
Regionssjef/Salg Øst
jarle.kopperud@elcor.no
+47 905 36 137

Dag Christiansen
Salgsingeniør
dag.christiansen@elcor.no
+47 926 92 422

Vi er stolte over å ha
topp kvalitet i alle ledd

Hos oss finner du kun de beste fagfolkene